Marek Petrenko
Liiklusõpetaja B-kat.
Tööd liiklusõpetajana alustasin 2001. aastal Tartu ühes vanimas autokoolis. Kogemusi nii teooria- kui ka sõiduõpetajana on selle aja jooksul kogunenud palju. Lisaks sellele olen end pidevalt täiendanud ja osalenud erinevatel koolitustel, et pakkuda oma õpilastele parimat õpet. Minu õpilased on hinnanud minus rahulikkust, nõudlikkust ja oskuslikku käitumist kriisisituatsioonides. Minu käe all on autojuhtimistarkust omandanud tuhanded õpilased. Alates 2007. aastast teen koostööd Tartu Vangla Kriminaalhooldusosakonnaga, mille alluvuses peavad enda oskusi ja suhtumist liiklusesse parandama liiklusseadusega pahuksisse läinud sõidukijuhid. Arvan, et nüüdseks olen piisavalt karastunud ja ka kõige ekstreemsemad situatsioonid liikluses jätavad mu rahulikuks. Tahan enda teadmisi, oskusi ja rahulikku suhtumist õpetada kõikidele enda õpilastele, et liiklemine teedel muutuks turvalisemaks.
Alo Aarla
Liiklusõpetaja AM, A1, A2, A ja B kat.
Autokoolis alustasin oma tegemisi aastal 2000. Algul B-kategooria sõiduõpetajana,mõne aasta pärast lisandus ka teooria. Alates aastast 2007 tegelen suvehooajal mootoratturite õpetamisega. Selle aja jooksul on nähtud nii mõndagi, seega üllatada ei ole mind lihtne.Samuti on nende aastate jooksul läbitud erinevaid koolitusi suhtlemis ja psühholoogia alal. Ka osalen erinevatel motoalastel koolitustel ja motosurvivalitel kogenud koolitajate käe all.Ei jäta ka kunagi tähelepanuta kollegide ääremärkusi. Kui hooaeg käima läheb siis viibin ka ise võimalikult palju kahel rattal, sest olen täiesti kindel, edasi peab andma nii õpitut kui isiklikku kogemust. Püüan alati jõuda parima tulemuseni läbi individuaalse lähenemise.
Tauno Säälik
Liiklusõpetaja B-kat. Puhkusel
Olen Zebra Autokooli õpetaja alates 2014. aasta kevadest. 2012. aastal alustasin õpinguid Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledžis liiklusohutuse erialal, kus ühe suunana õppisin ka mootorsõidukijuhi õpetajaks. Varasemalt alates 2010. aastast olen tegelenud sisejulgeoleku valdkonnas liiklusjärelevalve alal. Olen läbinud alarmsõidkuijuhi koolituse ning täiendkoolitusi, samuti oman EcoDriving koolitaja tunnistust. Olen aastaid olnud huvitatud liiklusohutusest ja kõigest, mis puudutab liiklust. Seega tunnen hästi liiklusalast seadusandlust ning oman teadmisi liiklusohutusest. Tahan oma teadmisi ka oma õpilastele edasi anda, et ka neist saaksid head ja iseendale ning teistele ohutud ning arvestavad juhid. Arvan, et säilitades rahulikkust, rõõmsat meelt ning sõbralikkust suudame üheskoos õpilasega saavutada parima tulemuse.
Mihhail Kontšits
Sõiduõpetaja B, BE, C, CE ja DE kat.
Olen töötanud autosõidu õpetajana alates 2004. aastast. Kümne aasta jooksul olen ennast pidevalt arendanud erialastel kursustel ja seminaridel. Oman EcoDrive ja pimedal ajal sõitmise koolitaja tunnistust ning psühholoogia kursuste tunnistust. Võin koolitada B, BE, CE ja DE kategooria juhte. Naudin oma tööd ja lähtun alati põhimõttest, et õpilase jaoks peab see olema meeldiv kogemus, mille raames ta omandab vajalikud teadmised ja saavutab eesmärgid stressivabalt. Mul on hea meel tõdeda, et minul on õnnestunud aidata õpilasi oma hirmudest üle saada. Ma arvan, et õpilased hindavad minus kõige rohkem rahulikku meelt ja võimet suunata õpilasi eesmärkide saavutamiseni. Samuti on paljude jaoks oluline hea suhtlemisoskus ning võimalus suhelda minuga nii eesti kui ka vene keeles.
Sulev Nehring
Liiklusõpetaja B-kat.
Harri Aas
Liiklusõpetaja B-kat.
Piret Rõuk
Liiklusõpetaja B-kat.
Liiklusõpetajana alustasin tööd 2016 aasta kevadel. Eelnevalt läbisin Ülikoolis selleks vajalikud koolitused. Liikluses olen pidevalt sõitnud alates 1988.aastast. Kaheksa aastat on sõidukogemust erinevates Euroopa riikides raskeveokitega, kus oli vaja vägagi erinevates tingimustes ja oludes liigelda. Suurlinnad, Alpi mäged ( Itaalia, Prantsusmaa, Hispaania ja Sveits ). Olen positiivselt häälestatud ja inimestega hea suhtleja. Kogenud autojuhina soovin oma oskusi edasi anda , suunata inimesi liiklusohutusele. Minuga õpid rõõmsalt ja stressivabalt sõitma.