Tarmo Terreping
Liiklusõpetaja AM; A1; A2; A; B; BE; C1; C1E; C; CE; D; DE
Alustasin õpetamist autokoolis aastal 1999, sellest ajast alates on minu juhendamisel edukalt eksamid sooritanud ja juhtimisõiguse saanud üle tuhande auto- ja mootorrattajuhi. Oman õigust ja oskusi läbi viia kõigi mootorsõidukijuhi kategooriate väljaõpet. Aastatel 2010-2016 töötasin Maanteeameti Eksamiosakonna peaspetsialistina, kus minu vedada oli teooria ja sõidueksamite valdkond, samuti eksamivaiete menetlemine, eksamineerijate koolitus ja mootorsõidukijuhi ettevalmistamist käsitlevate õigusaktide väljatöötamine. Lisaks olen antud aja jooksul nõustanud tuhandeid tavainimesi ning erinevaid ametnikke liiklusalaste õigusaktide tõlgendamisel. Seda praktilist kogemuste pagasit ja aastatega omandatud teadmisi olen nüüd kõigile õpilastele teooriatundides meeleldi nõus edasi andma. Sõiduõpetajana võib mind iseloomustada: „Vana rahu ise“, kes kaasaegseid õppemeetodeid kasutades ja lisaks mootorsõidukijuhi õpetaja teadmistele ka eksamineerija koolituse läbinuna oskab teha kõik endast oleneva, et õpilasega koos püstitatud eesmärgid saavutada. Olen tehnilise kõrgharidusega ja oman diplomeeritud autoinseneri kutsetunnistust (EKR tase: 7) ning käsil on tehnikaõpetaja magistriõpingud Tallinna Ülikoolis ja Tehnikaülikoolis. Lisaks olen end järjepidevalt täiendanud erialastel koolitustel ja seminaridel nii Eestis kui ka välismaal. Vabal ajal maandan pingeid spordiga tegeledes ning meeldib koos oma perega reisida. Eesti Mereväeohvitserina reservis (lipnik), tunnen kohustust panustada enda aega ka riigikaitsesse, seega olen tegev Kaitseliidu Meredivisjonis ning Eesti Reservohvitseride Kogus.
Alo Aarla
Liiklusõpetaja AM, A1, A2, A ja B kat.
Autokoolis alustasin oma tegemisi aastal 2000. Algul B-kategooria sõiduõpetajana,mõne aasta pärast lisandus ka teooria. Alates aastast 2007 tegelen suvehooajal mootoratturite õpetamisega. Selle aja jooksul on nähtud nii mõndagi, seega üllatada ei ole mind lihtne.Samuti on nende aastate jooksul läbitud erinevaid koolitusi suhtlemis ja psühholoogia alal. Ka osalen erinevatel motoalastel koolitustel ja motosurvivalitel kogenud koolitajate käe all.Ei jäta ka kunagi tähelepanuta kollegide ääremärkusi. Kui hooaeg käima läheb siis viibin ka ise võimalikult palju kahel rattal, sest olen täiesti kindel, edasi peab andma nii õpitut kui isiklikku kogemust. Püüan alati jõuda parima tulemuseni läbi individuaalse lähenemise.
Mihhail Kontšits
Sõiduõpetaja B, BE, C, CE ja DE kat.
Olen töötanud autosõidu õpetajana alates 2004. aastast. Kümne aasta jooksul olen ennast pidevalt arendanud erialastel kursustel ja seminaridel. Oman EcoDrive ja pimedal ajal sõitmise koolitaja tunnistust ning psühholoogia kursuste tunnistust. Võin koolitada B, BE, CE ja DE kategooria juhte. Naudin oma tööd ja lähtun alati põhimõttest, et õpilase jaoks peab see olema meeldiv kogemus, mille raames ta omandab vajalikud teadmised ja saavutab eesmärgid stressivabalt. Mul on hea meel tõdeda, et minul on õnnestunud aidata õpilasi oma hirmudest üle saada. Ma arvan, et õpilased hindavad minus kõige rohkem rahulikku meelt ja võimet suunata õpilasi eesmärkide saavutamiseni. Samuti on paljude jaoks oluline hea suhtlemisoskus ning võimalus suhelda minuga nii eesti kui ka vene keeles.
Sulev Nehring
Liiklusõpetaja B-kat. ( Automaat käigukast )
Angela Orro
Liiklusõpetaja B-kat.