Zebra Autokool on kogenud ja professionaalne autokool, mis pakub sõidu- ja liiklusõpet kõigile, kes soovivad omandada juhilube. Meie kooli eesmärk on tagada igale õpilasele individuaalne lähenemine ning parim võimalik juhendamine, et tagada edukas lõpptulemus.

Zebra Autokooli peakontor asub Tartus, kus pakume laia valikut juhtimisõiguse omandamise võimalusi, sh AM, A1, A2, A ja B-kategooria (manuaal ja automaat). Lisaks Tartule pakume ka B-kategooria (manuaal ja automaat) juhilubade omandamise võimalust Tallinnas ning B-kategooria (manuaal) juhilubade omandamise võimalust Pärnus.

Meie autokooli liiklusõpetajad on kogenud ja professionaalsed ning omavad laialdast kogemust sõiduõpetamisel. Meie õpetajad teevad koostööd iga õpilasega individuaalselt, et tagada tema edu sõiduoskuste omandamisel.

Zebra Autokooli õppetöö on suunatud praktilistele sõiduoskustele ning teooriaõpe on integreeritud praktilise osaga. Meie õppetöö on kvaliteetne ja tulemuslik ning meie eesmärk on tagada, et iga õpilane saaks oma sõiduoskused maksimaalselt arendatud.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et Zebra Autokool on usaldusväärne, kogenud ja professionaalne autokool, mis pakub laia valikut juhtimisõiguse omandamise võimalusi. Meie õpetajad on suunatud individuaalsele õpetamisele ning meie õppetöö on suunatud praktilistele sõiduoskustele. Kui soovid omandada juhilube, siis võid kindel olla, et Zebra Autokool on suurepärane valik.

Tule Zebra Autokooli!